Nationalism, Religion and Violence in Europe Summer School 2014

Rádi bychom Vás upozornili na konání letní školy Nationalism, Religion and Violence in Europe 2014 organizované IMS FSV UK a International Hellenic University in Thessaloniki s podporou London School of Economics – European Institute. Letní škola, jež se bude konat v Praze od 23. června do 3. července 2014, si klade za cíl přispět ke studi u násilí jako oblasti bádání. Výuka na této letní škole bude vedena mezinárodní skupinou odborníků z prestižních univerzit jako je Oxford, New York University či London School of Economics a je zaměřena na studenty a absolventy politologie, historie, antropologie, mezinárodních vztahů, mezinárodního práva, žurnalistiky a dalších příbuzných oborů. Letní školy se mohou účastnit studenti bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů.

Další informace jsou obsaženy v příloze tohoto mailu a jsou dostupné na webové stránce letní školy Nationalism, Religion and Violence 2014: http://nrvsschool.fsv.cuni.cz/.