Vícejazyčnost je bohatství 2018

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

přijměte pozvání pro pedagogy a děti k účasti v 6. ročníku dětské soutěže na podporu čtení a psaní v dalším jazyce (vedle češtiny).
Soutěž Vícejazyčnost je bohatství je určena dětem, které pocházejí z vícejazyčných rodin, národnostních menšin, mají zahraniční kořeny nebo se učí a komunikují vedle češtiny také v dalším jazyce. Je založena na čtení či předčítání literárních děl a vytváření kreseb, ilustrací, komiksů či knížek na námět literárního díla. Soutěž je vyhlášena spolkem Zaedno v rámci projektu Kamarádi. Součástí tohoto projektu je i vícejazyčný časopis Kamarádi.
Hlavní ceny v soutěži Vícejazyčnost je bohatství jsou školní výlety pro celou třídu. Letos čeká na výherce celých 10 krásných výletů! Pojede se tradičně na největší lezeckou stěnu v ČR, do Techmanie, muzea nebo na historické památky. Rozdáme i mnoho věcných cen. Udělují se ceny pro jednotlivce, pro školy za kolekce prací a pro pedagoga za spolupráci na soutěži.
Práce jsou přijímány do 15. 10. 2018
elektronicky: nahrání na www.kamaradi.eu (v sekci soutěž) či e-mailem kamaradi@zaedno.org
nebo NEdoporučeně poštou na Spolek Zaedno, Vocelova 602/3, 120 00 Praha 2
Výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách 5. 11. 2018
Termín a místo slavnostního předání cen budou upřesněny.
Podmínky a vyhlášení soutěže naleznete ZDE.
On-line přihláška do soutěže ZDE.
Plakát ke stažení ZDE.
Pokud se Vám naše soutěž líbí, můžete nám pomoci s její propagací a umísti odkaz či banner na váš web – bannery ke stažení ZDE