Proběhl „Den otevřených dveří“ na KJBS FF UK

Den otevřených dveří na KJBS FF UK dne 12. ledna 2019

V sobotu 12. 1. t.r. proběhl již tradiční Den otevřených dveří FF UK zaměřený na zájemce o studium na této fakultě.

Se svou prezentací na něm vystoupili také zástupci KJBS FF UK. Téměř hodinová prezentace vedoucího katedry dr. Otčenáška, zástupkyně vedoucího dr. Orkidy Backus-Borshi, garantky přijímacího řízení dr. Stranjikové, tajemnice katedry Mgr. Sandry Vlainić a garantky rumunistiky dr. Horákové představila v hlavních rysem charakter katedry, podstatu bakalářského i navazujícího magisterského studia na KJBS, stejně jako profily studovaných jazykových specializací a možnosti uplatnění absolventů v praxi apod.

V závěrečné diskusi se přítomní studenti středních škol a další přítomní mohli dozvědět detailněji o studiu a jeho specifkách.

Těšíme se na Vás napřesrok!