Na KJBS bude 7. 3. 2023 přednášet J.E. Ilirian Kuka, velvyslanec Albánie

Katedra jihoslovanských a balkanistických studií FF UK si Vás dovoluje pozvat na setkání s J. E. Ilirianem Kukou, velvyslancem Albánské republiky v ČR.

Přednáška J. E. o aktuální situaci v Albánii, plánovaném vstupu do EU a česko-albánských vztazích se uskuteční v úterý 7. 3. 2023 v učebně č. 313 od 14:30.

Přednáška bude proslovena v angličtině, tlumočení není zajištěno.

Srdečně zveme všechny zájemce o setkání a následnou diskusi.

Přednáška bude v angličtině bez tlumočení. Po přednášce bude následovat diskuse.

The Department of South Slavic and Balkan Studies of the Faculty of Arts of Charles University invites all to an informal meeting with H. E. Ilirian Kuka, Ambassador of the Republic of Albania to the Czech Republic.

The event will take place on Tuesday, March 7, 2023, from 2:30 PM in room 313 (3rd floor), Nám. Jana Palacha 1/2, Prague 1.