Na KJBS bude 12. 4. 2023 přednášet J.E. Antoaneta BARTA, velvyslankyně Rumunska

Katedra jihoslovanských a balkanistických studií FF UK si Vás dovoluje pozvat na setkání J.E. Antoanetou BARTA, velvyslankyní Rumunska v ČR.

Přednáška J. E. o postavení Rumunska v regionu, zvláštní důraz bude kladen na jeho roli s ohledem na probíhající válku na Ukrajině. následovat bude diskuse. Akce se usukteční ve středu 12. 4. 2023 v učebně č. 209, nám J. Palacha 1/2 od 14:15.

Přednáška bude proslovena v angličtině, tlumočení není zajištěno.

Srdečně zveme všechny zájemce na setkání a následnou diskusi.

The Department of South Slavic and Balkan Studies of the Faculty of Arts of Charles University invites all to the lecture on Romania’s role in the region in the context of the war in Ukraine by H. E. Antoaneta BARTA, the Ambassador of Romania to the Czech Republic, followed by a Q&A session. Both the lecture and subsequent Q&A will be in English.

The event will take place on Wednesday, April 12. 2023, from 2:15 PM in room 209 (2nd floor), nám J. Palacha 1/2.