Informační schůzka kreditové mobility Erasmus+ pro zájemce z KJBS

Ve čtvrtek, 29.4. se v místnosti 129 hl.b., od 16:00 bude konat informační schůzka pro zájemce z KJBS o výjezdy v rámci programu kreditové mobility Erasmus+.

Díky úspěchu  projektu KJBS v celorepublikové konkurenci ve 2. kole Výzvy 2015 Kreditové mobility programu Erasmus,  která je zaměřena na podporu mobility do zemí mimo Evropskou unii, jsme získali pro naše studenty možnost studovat 3 měsíce v Albánii, v Bosně a Hercegovině, v Kosovu a v Srbsku.

Konkrétně se jedná o:
  • 2 místa pro studenty Bc. studia  na Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë, Universiteti i Tiranës,
  • 2 místa pro studenty Bc. studia a 1 místo studenta Mgr.studia  na UNIVERZITET U SARAJEVU,
  • 2 místa pro studenty Bc. studia na Fakulteti i Filologjisë, Universiteti Hasan Prishtina
  • 2 místa pro studenty Bc. studia a 1 místo studenta Mgr.studia  na Univerzitet u Beogradu

Konkrétní požadavky a podmínky budou sděleny na schůzce.