Mezinárodní sympozium a výstava Sto let slovenistiky na Univerzitě Karlově 2014

Katedra jihoslovanských a balkanistických studií FF UK v Praze ve spolupráci s Literárněvědnou společností v Praze a Centrem pro slovinštinu jako druhý/cizí jazyk na FF Univerzity v Lublani Vás zve na mezinárodní sympozium Sto let slovenistiky na Univerzitě Karlově / Sto let slovenistike na Karlovi univerzi, který se koná  6. – 7. listopadu 2014 v Praze, Šporkův palác, Hybernská 3, č. m. 303. Začátek sympozia je v 9 h ráno.
V rámci oslav stého výročí výuky slovinského jazyka na FF UK v Praze se koná také výstava. Její vernisáž proběhne ve čtvrtek 6. listopadu 2014 v 17 hodin v přízemí hlavní budovy FF UK, nám. J. Palacha 2, Praha 1. Výstava byla realizována za finanční podpory Velvyslanectví Slovinské republiky.